Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Hitze

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Опалювальне обладнання від польського бренду Hitze: якість, стиль та екологічність понад усе

Від характеристик опалювального обладнання залежить ефективність обігріву приміщення. Відмінним рішенням для житлового будинку, дачі, кафе чи готелю стане опалювальне обладнання Hitze із каталогу відомого польського бренду. У широкому асортименті воно представлене у нашому інтернет-магазині.

Чому варто вибрати та купити опалювальне обладнання Hitze?

Сучасним покупцям добре відомі топки камінні, кутові, повітряного опалення та з водяним контуром Hitze. Вони відрізняються елегантністю дизайну та відмінною продуктивністю. Ще один аргумент на користь купити опалювальне обладнання Hitze з каталогу польського бренду — високий рівень його екологічності. Але це далеко не всі переваги продукції цієї торгової марки.

Hitze

Про компанію-виробника

Торгова марка Hitze понад 40 років працює на світовому ринку. На даний момент вона входить до складу виробничої групи Stalko. З самого початку компанія спеціалізувалася на виготовленні різних видів опалювального обладнання із високоякісної сталі. Численні проекти розробників компанії можливі, зокрема, рахунок наявності власного машинного парку. Сприяє вдосконаленню параметрів обладнання запровадження автоматизації та робототехніки. А щоб тестувати на різних етапах виробництва продукцію та покращувати її параметри, компанія задіює потенціал власної лабораторії. Це дає можливість нашим покупцям вибрати та замовити камінні топки Hitze, які забезпечать ефективне обігрів вашого будинку, а також стануть його стильним доповненням.

Технологічність обладнання

Вся продукція, що випускається даним виробником, розробляється та виготовляється із застосуванням найкращих сучасних технологій та матеріалів. Зокрема, камінні топки та інші види обладнання від компанії Hitze створюються із застосуванням:

 • Сертифікована котельня марки P265GH/EN10028-2. Її товщина становить 3-4 мм, чого цілком достатньо для такого обладнання.
 • Верстатів з комп'ютерним керуванням. Зокрема, це лазерні різці 2D та 3D, гальмівні преси, роботизоване зварювання за технологією MAG.
 • Найвищі стандарти якості. Це підтверджується сертифікатами ISO 9001:2008. Також продукція відповідає стандартам CO2 "Екодизайн-2020".

Характеристики продукції

У нашому інтернет-магазині камінні топки Hitze можна замовити різних видів і розмірів. Відрізняються вони також за дизайном та потужністю нагрівання. Зокрема, скління дверей дозволяють облаштувати прямий чи кутовий огляд. Відкриваються вони вгору чи убік. Встановлюються такі пристрої на ніжки, висоту яких можна регулювати. Також камінні топки Hitze, замовити з доставкою які можна в нашому магазині, мають такі переваги:

 • Високий рівень герметичності. У такий спосіб забезпечується безпека процесу опалення.
 • Можливість регулювання подачі повітря. Це сприяє підвищенню продуктивності топки.
 • Наявність футерування. Вона виготовляється з шамоту для акумуляції тепла та захисту корпусу від термоудару.
 • Використання системи чисте скло. Це сприяє естетичності екрана обладнання.
 • Застосування вторинного допалу газів. Це підвищує ефективність спалювання палива.
 • Ручка, що не нагрівається. Завдяки цьому користувач уникає ризику отримання опіку.

Опалювальне обладнання Hitze

 • Сталева рама підвищеної жорсткості. Таким чином, виключається ризик її деформування при нагріванні.
 • Додаткові можливості. Це подвійне скло, у тому числі цільногнуте, з оформленням шовкографії за бажанням замовника.

Якщо ви шукаєте опалювальне обладнання преміального класу для облаштування каміна, то однозначно підійде камінна топка Hitze. Купити в Україні її можна у нашому інтернет-магазині. Ви обов'язково залишитеся задоволені її ефективністю, комфортністю, якістю та стильним дизайном.

Вгору