Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Будние: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

График, пожалуйста, уточняйте

0
Мой заказ

Каминные топки Dovre

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Камінні топки Dovre — опалювальне обладнання нового покоління

Опалювальне обладнання бренду Dovre характеризується високою якістю виготовлення та надійністю в експлуатації. Крім камінів та печей цього бренду також користуються високим попитом в Україні камінні топки Dovre. Вироби виготовлені з якісних матеріалів, здатних проводити тепло — чавуну або сталі, із застосуванням інноваційних технологій, тому прослужать довго. Виробник гарантує тривалу та безперебійну експлуатацію своєї продукції.

Каминные топки Dovre

Наскільки міцними є матеріали, з яких виготовлені камінні топки Dovre?

Для виготовлення камінних топок виробник використовує еталонний сплав чавуну з обов'язковим чавунним футеруванням або термостійку леговану сталь з футеровкою з вермікуліту. Футеровка є важливим технологічним процесом, необхідним при виготовленні різних металевих виробів. Він забезпечує захист поверхні з металу від різноманітних можливих термічних, механічних, хімічних чи фізичних ушкоджень.

Таким чином, металеві вироби отримують додатковий захист, а термін їхньої експлуатації істотно збільшується. Топки для каміна відносять до категорії опалювального обладнання, яке функціонує за рахунок згоряння твердого (дрова, вугілля) палива. Якщо камінна топка Dovre оснащена режимом тривалого горіння, однієї закладки палива вистачить на 8–10 годин її роботи. Термостійкість і високий рівень жорсткості чавуну — гарантія довгої експлуатації обладнання Dovre.

Наскільки безпечною є експлуатація камінних топок Dovre?

Наявність функції вторинного допалювання, заснованого на згорянні димових газів і шкідливих речовин, що утворюються при згорянні палива, дозволяє отримати більший обсяг тепла. Крім того, відповідно до суворих екологічних норм Євросоюзу, в атмосферу потрапляють вже очищені викиди, які не завдають шкоди атмосфері нашої планети.

Виробник пропонує різні моделі топок для камінів з різних лінійок, всі вони відрізняються:

 • Формою;
 • Габаритами;
 • Особливості конструкції;
 • Дизайн;
 • Рівнем потужності.

Тому, вибираючи конкретну модель, слід враховувати, що ціна на камінні топки Dovre буде різною. Однак у комплектацію кожної їх входить однаковий набір обов'язкових комплектуючих:

 • Подача повітря на горіння ззовні;
 • Зольні ящики;
 • Шиберні засувки;
 • Жароміцне керамічне скління (пряме/панорамне, кутове/тристороннє).

Скління топок Dovre вносить неповторний акцент в унікальний дизайн цього обладнання і одночасно дозволяє людині споглядати те, що відбувається всередині, спостерігати за процесом горіння, милуватися грою полум'я вогню. Такі топки оснащені унікальною системою провітрювання скла за допомогою спойлера, що спрямовує вторинні продукти згоряння від скла таким чином, щоб скла тривалий період часу залишалися чистими.

Слід також відзначити, що корпус камінних топок Dovre характеризується візуально приємним зовнішнім виглядом. Гладка та однорідна фактура його поверхні отримана за рахунок застосування інноваційних технологій лиття чавуну з використанням дрібно фракційного піску. За рахунок цього не лише покращується зовнішній вигляд чавунних виробів, а й суттєво підвищується їхня міцність.

Де в Україні можна придбати якісні та надійні топки Dovre для каміна?

Постачання камінних топок бренду Dovre здійснюється безпосередньо із заводу виробника в комплектації, готової до монтажу. Монтаж обладнання може бути проведений зусиллями покупця або із залученням фахівців, які мають досвід, необхідний для проведення монтажних робіт опалювального обладнання.

Українська компанія «Дім Тепла» спеціалізується на реалізації камінів та печей, а також відповідних комплектуючих до них та супутнього обладнання від найвідоміших у світі брендів. В інтернет-магазині нашої компанії ви можете купити будь-яку модель камінних топок Dovre, а також каміни та печі цього бренду за найвигіднішими цінами.

Камины Dovre

Наші консультанти дадуть відповіді на всі ваші запитання, проконсультують і допоможуть вибрати модель, яка найбільше відповідатиме критеріям вашого пошуку. Ми також пропонуємо монтажні послуги та оформлення документації. У нашому магазині ви можете разом з топкою для каміна купити якісне камінне облицювання та димохідні сталеві труби.

Ми пропонуємо топки Dovre:

 • зі сталі та чавуну;
 • з повітряним типом опалення;
 • з діаметром димоходу — 150 та 200 мм;
 • з підведенням зовнішнього повітря та без нього;
 • з бічним відкриттям дверцят;
 • з наявністю шибера та без такого;
 • з різним форматом скління (прямий/панорамний).

Купити камінну топку Dovre у Києві та інших містах України з доставкою у будь-який куточок нашої країни пропонує інтернет-магазин компанії «Дім Тепла». Цей оригінальний виріб не тільки прикрасить і облагородить інтер'єр вашого будинку, але й огорне вас атмосферою комфорту.

Наверх